İletişim Künye Anasayfa
Ekin Gazetesi
Şap Ailesi, Dostlarını Ağırladı
Yorum Yap

Şap Ailesi, Dostlarını Ağırladı

04 Eylül 2011
İzoterm Makina İmalat İnşaat İzolasyon Sanayi’nin ortaklarından Murat Şap, mübarek Ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği düzenledi.

Yoğun bir katılıma sahne olan organizasyon, siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi.

İzoterm Makina İmalat İnşaat İzolasyon Sanayi’nin ortaklarından olan ve bir dönem Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorlu İlçe Teşkilatı’nda Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Murat Şap, iftar yemeği düzenledi. Murat Şap ve eşi Cano Şap’ın ev sahipliğini üstlendiği davete; AK Parti Tekirdağ İl Teşkilatı eski Başkanı Mehmet Şık, AK Parti Çorlu İlçe Teşkilatı eski Başkanları’ndan Mehmet Gönül, Çorlu Belediyesi eski Başkanları’ndan Seyfettin Meriç, Çorlu Belediyesi Meclis Üyeleri’nden Cevat Sevim ve Muzaffer Aslan, AK Parti Çorlu İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri’nden İbrahim Özcan ve Gülden Aksulu, Çorlu Milli Eğitim Şube Müdürleri’nden Yüksel Aygut, 29 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Çorlu Belediye Başkanlığı için AK Parti’den Aday Adayı olan Oktay Dede, 12 Haziran Genel Seçimleri’nde AK Parti’den Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı olan Eşref Tekin, AK Parti Çorlu Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Eryılmaz, Alşa Şarküteri’nin sahibi Hasan Kamiloğlu, Peyzaj Mimar İrem Özdoğan ve çok sayıda misafir katıldı.

Katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür eden Murat Şap; “Mübarek Ramazan ayının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde, siz gönül dostlarıyla bir araya gelerek böyle bir iftar programı tertip etmeyi düşündük. Ramazan sofraları, gönül sofralarıdır. Davetimizi geri çevirmeyerek icabet gösteren tüm gönül dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. Bu akşam orucumuzu hep birlikte açıp, bol bol sohbet edeceğiz. Hepinize afiyet olsun” dedi.

Çorlu Saydanlar Kanaat Lokantası’nın bahçesinde gerçekleştirilen iftar programı neşe içerisinde gerçekleşirken, Murat Şap’ın kızı elindeki sepetle gece boyu gezerek Somali’ye gönderilmek üzere davetlilerden yardım topladı. Büyük bir takdirle karşılanan bu davranışın ardından konuklar, yavaş yavaş davetten ayrıldılar.

Yazar : Nilgün Pehlivanoğlu
949 Defa Okunmuştur.
Yaşam Kategorisindeki Diğer Haberler
  • Başkan Baysan Meclis Üyeleriyle Kahvaltıda Buluştu

  • Tekirdağ Sgk Müdürü Alan, Çorlu Sgk Hizmet Binası İnşaatını İnceledi

  • Süleymanpaşa Belediyesi Dünya Romanlar Günü Şenliği Düzenledi

  • Çorlu Polisi Kaçak İçki Ve Sigara Ele Geçirdi

  • Çorlu Havaalanında Yolcu Sayısı Yüzde 379 Arttı

  • Enis Sülün, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Halil Turan Erol'u Ziyaret Etti

  • Otizm Farkındalık Günü Cumhuriyet Parkı’nda Kutlandı

  • Cumhuriyet Ve Gölbaşı Parkları Ziyaretçi Akınına Uğradı

  • Üniversite Öğrencilerinden Huzurevinde Eğlence

  • Ak Parti’den Dayanışma Yemeği

0Adet Yorum
Web Tasarım ve Uygulama : RenkliKalem

Ekin Gazetesi

Ekin Ajans Organizasyon, Basın Yayın ve Danışmanlık Hizmetleri (0-282) 653 08 88 iletisim@ekingazetesi.com.tr